יופי וטיפוח

מרבית הנשים חוות לקראת גיל 50 ובשנים שלאחריו, במהלך גיל המעבר, מגוון שינויים פיזיים ורגשיים, אשר רובם ככולם הינם תוצאה של ירידה הדרגתית בהורמונים הנשיים (אסטרוגן ופרוגסטרון) האחראים על ויסות התהליכים הביולוגיים בגוף האשה החל מגיל ההתבגרות ועד לגיל המעבר (מנופאוזה). הירידה בהורמונים מביאה לביוץ לא סדיר, מחזור וסת לא סדיר, ובעקבות כך, גם לאובדן הפוריות ולתסמינים נוספים.

יופי וטיפוח

מחקרים רבים מזהירים אותנו מפני השפעתן המזיקה של קרני השמש. קרני ה-UVA וה-UVB סומנו זה מכבר ע"י הרופאים ומומחי העור כהרסניות וכיוצרות נזקים בריאותיים בלתי הפיכים, וחלק ניכר מתכשירי הקוסמטיקה מכילים בשל כך מסנני קרינה המגנים על העור ומונעים את הזדקנותו המהירה. אבל האם די בכך כדי להגן על עורנו? האם מסנני הקרינה אכן מגנים מפני הזדקנות מואצת של העור שאינה נובעת מקרני השמש?

יופי וטיפוח

אנשנטה מאדאם, אנחנו ליראק ישראל, הנציגה הבלעדית בישראל של מותג הדרמו-אסתטיקה LABORATOIRES LIERAC PARIS  (מעבדות ליראק פריז) מקבוצת ALES, צרפת, ואנחנו כאן כדי לשנות את המשחק ולעשות אותך טרה שיק!  

שיקום והעלמת סימני מתיחה

 הופעת סימני מתיחה במהלך היריון ולאחר לידה הם תופעה מוכרת ונפוצה הנובעת משינויים פיזיולוגיים בגוף האישה.

במהלך תקופת ההיריון, משקל הגוף משתנה וחלים בו שינויים גופניים, הורמונלים והתאמות פיזיולוגיות למצב החדש.

השינויים החיצוניים באים לידי ביטוי בעיקר באזור הבטן, החזה, הירכיים, והעכוז. העור שהוא רקמה אלסטית, נמתח ועלול להיקרע ואף עלולים להופיע עליו סדקים שלעיתים אף מגרדים.

שיקום והעלמת סימני מתיחה

אין אישה שלא חוששת מהופעתם של סימני מתיחה – הם יכולים להופיע בעקבות תנודות במשקל הגוף, היריון ולידה, שינויים הורמונליים ועוד תהפוכות שפוגשות את העור שלנו לאורך החיים ומשפיעות מאוד על המרקם והנראות שלו.