סרום יום ולילה לטיפול מרוכז והבהרת כתמי עור ופיגמנטציה LUMILOGIE - DAY & NIGHT DARK-SPOT CORRECTION DOUBLE: CONCENTRATE.. Product #: LL10120A99990 based on 1 reviews

סרום יום ולילה לטיפול מרוכז והבהרת כתמי עור ופיגמנטציה

LUMILOGIE - DAY & NIGHT DARK-SPOT CORRECTION DOUBLE: CONCENTRATE

סרום יום+לילה מרוכז ומתקדם להבהרת כתמי עור ופיגמנטציה בפנים, בעל תוצאות מוכחות להבהרת כתמי עור ופיגמנטציה בכל שלב, החל מכתמים קלים ועד לכתמים העקשניים ביותר.

פיתוח הסרום נעשה בהשראת טכנולוגיית LED חדשנית משולבת טכניקות פילינג אשר הוכחו במחקרים קליניים. פורמולת היום כוללת אנטיאוקסידנטים המבהירים ומשפרים את מראה העור, ופורמולת הלילה כוללת ג'ל פילינג עדין בעל אפקט החלקה מיידי.

 

מקט: LL10120A99990
תכולה: 30 מ"ל
מיוצר בצרפתFranch
לרכישה באמצעות קוסמטיקאיות

שימוש קבוע בתכשירי היום והלילה מביא לתוצאות מיידיות ולהחלקת העור. כבר לאחר 7 ימים ניתן לראות תוצאות ראשוניות, ולאפקט הבהרה משמעותי לאחר 28 יום.

בבוקר – למרוח 2 לחיצות מתכשיר היום על עור הפנים, פרט לאזור העיניים, ולעסות את העור לפני שגרת הטיפוח. יש להשתמש מדי יום בקרם הגנה לפנים המכיל SPF.

בערב - למרוח 2 לחיצות מתכשיר הערב על עור הפנים, פרט לאזור העיניים, ולעסות את העור עד לספיגה, ולאחריה – מומלץ להשתמש בקרם לילה.

לא לשימוש על עור רגיש. יש להימנע ממריחת על שטחים נרחבים. אין להשתמש בילדים מתחת לגיל 2. יש להפסיק את השימוש בתמרוק ברגע שמופיעים סימני גירוי. במקרה של מגע עם העיניים יש לשטוף היטב במים. יש להשתמש בשילוב עם תכשיר בעל מקדם הגנה 15 SPF לפחות. הימנע ממגע באזור העיניים והשפתיים. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להימנע ממגע בעיניים. להרחיק מילדים.
Loli ב 22-06-2021 07:55 AM
מותר להשתמש בהריון ?
כן בהחלט
כתוב ביקורת
גרועמצויין

להשלמת שגרת הטיפוח