אנו כבר יודעים שישנן השפעות רבות אשר גורמות לאזור העדין הזה לנזק בלתי הפיך לאורך שנים, והחידושים הטכנולוגיים שעם השנים מציפים אותנו עוד ועוד מכל עבר - לא תורמים לשמירה על בריאות עור העיניים. אם פעם דור הסבים שלנו הסתפק במסך טלויזיה אחד בסלון לשעות ספורות ביום, הרי שהיום אנחנו חשופים לקרינת מסכים מרגע ההתעוררות עם הסלולרי, דרך שעות מחשב מרובות בעבודה, מסכי טלויזיה בכל חדר ועד להירדמות לצד טלפון נייד.

הקרינה הכחולה אשר מייצרים מסכים אלו פוגעת באופן מובהק בראייה, גורמת להזדקנות העור ומהווה סכנה דומה לעישון ולקרינת שמש בלתי מבוקרת. כתוצאה מכך מופיעות כהויות שחורות תחת העיניים, שקיות וקמטוטים רבים.

ד"ר סילבי פואניונק, מומחית רפואת עור ופלסטיקה מסבירה: "הנזק ארוך הטווח הנגרם מהחשיפה למסכים, לשמש ואי שמירה על אורח חיים בריא פוגם בגמישות ובעובי העור, גורם לפיגמנטציה ובאופן כללי למראה עור עייף וחסר חיוניות. שילוב קרינת המסכים עם קרינת השמש המזיקה אינם מיטיבים, בלשון המעטה, עם תהליך הזדקנות העור ובסופו של דבר - אנו רואים האצה של תהליך זה עם השנים".

מעבדות ליראק פריז עמלו במשך שנים על פיתוח מוצר ייעודי ואפקטיבי לאזור העדין של העיניים, וסטיק העיניים SUNISSIM Protective Eye Care Global Anti-Aging SPF50 3g הינו מוצר האנטי אייג'ינג היחיד בעולם המשלב קרם הגנה וקרם לחות ספציפית לאזור הכה עדין סביב העיניים.

המוצר יכול לשמש גם לטשטוש והסתרת כתמי פיגמנטציה וכהויות תחת העיניים.

על מנת לשמור ולטפל באזור העיניים, יש לשמור על מספר כללים חשובים:

  1. הימנעו מחשיפה למסכים סמוך לשינה ועם הקימה. האנשים החשובים לכם יחכו בסבלנות ואת החדשות אתם לצערכם לא תוכלו לפספס במהלך היום. השתדלו להטעין את הטלפון מחוץ לחדר השינה שלכם (זה הזמן לחזור לשעות מעורר ישן וטוב…) ולהימנע מהכנסת מסכי טלוויזיה לתוך חדר השינה. תתפלאו כמה "דיאטת המסכים הזו תייצר לכם זמן איכות וגם, כמובן, תשמור על בריאות העיניים.
  2. הקפידו על מינימום של 7 שעות שינה בלילה - "שנת יופי" אינו רק ביטוי, זו מציאות.
  3. תזונה מאוזנת הכוללת את כל אבות המזון, מזונות על והקפדה על נוגדי חימצון - ישפרו דרמטית את מראה העור, מצב הרוח והחיוניות שלכם. נסו מתכונים חדים הכוללים פירות, ירקות ירוקים, דגים, פירות יער, אגוזים, דגנים ושומן מן הצומח.
  4. מים. גופינו מורכב מלמעלה מ 60% מים. מים גורמים לכל המערכות בגופינו לעבוד טוב יותר ויעיל יותר - יש צורך להוסיף על כך? 3 ליטר ביום - והעור נראה חלום!
  5. הפחיתו סטרס - סטרס משפיע מיידית על מראה עור העיניים (רק חישבו כמה פעמים שאלו אתכן "מה קרה?" או "את עייפה?" כשהייתן בסטרס) - קחו רגע למדיטציה, לצפייה בסרטון מצחיק, להליכה קצרה בטבע, אימון ספורט או מקלחת מרעננת - והקפידו על כך לפחות 10 דקות כל יום - תראו שיפור כבר לאחר מספר ימים.
  6. שגרת טיפוח למוצרים יעודיים לאזור העיניים, קרם הגנה ספציפי לאזור הרגיש הזה וכזה המונע "גלישות" צורבות לתוך העין - תשפר פלאים את מראה העיניים והעפעפיים ותגרום לך להרגיש רעננה יותר, זוהרת יותר, חיונית יותר - ולהיראות בהתאם.

בואי לנסות את SUNISSIM Protective Eye Care Global Anti-Aging SPF50 3g

118208135_2847256868712988_8937187525414177624_o.jpg