מחקרים רבים מזהירים אותנו מפני השפעתן המזיקה של קרני השמש. קרני ה-UVA וה-UVB סומנו זה מכבר ע"י הרופאים ומומחי העור כהרסניות וכיוצרות נזקים בריאותיים בלתי הפיכים, וחלק ניכר מתכשירי הקוסמטיקה מכילים בשל כך מסנני קרינה המגנים על העור ומונעים את הזדקנותו המהירה. אבל האם די בכך כדי להגן על עורנו? האם מסנני הקרינה אכן מגנים מפני הזדקנות מואצת של העור שאינה נובעת מקרני השמש?

מחקרים דרמטולוגיים רבים שנערכו בשנים האחרונות מצביעים על כך שקרינת המחשב, הטלפונים הסלולריים והטאבלטים משפיעה לרעה על הבריאות ועל תפקודו של הגוף. הקרינה המוקרנת ממסכים אלו פוגם מהותית בראייה, מזיקה לעיניים, ובעיקר - מביאה להזדקנות מואצת של העור. נראה כי השעות הרבות שאנו מבלים מול המסכים ותדירות השימוש בהם משתווים כמעט לשעות קרינה רצופה של השמש בשעות השיא.

מן המחקרים עולה, כי בדומה לעישון ולזיהום האוויר, גם קרינת המסכים מזיקה ומשפיעה לרעה, היות והיא מעצימה את יצירתם של רדיקלים חופשיים האחראים לתהליכי חמצון מזיקים בגוף. כתוצאה מכך, מצליחה קרינה זו לחדור לעומקו של העור, לשכבת הדרמיס, ולהשפיע לרעה על האלסטיות של חומרי התא, ובראשם הקולגן, היא מאיצה את הזדקנות העור, יוצרת קמטים עמוקים וקמטוטים, גוון עור עמום וחסר חיוניות, וכן מעודדת תהליכי פיגמנטציה וכתמים שונים על גבי העור.

מה ניתן לעשות כדי לצמצם את נזקי החשיפה לקרינת המסכים?

  • בראש ובראשונה, כמובן, מומלץ מאוד לצמצם את זמן החשיפה למסכים ככל שניתן, ולהקפיד על כך בעיקר בלילה בזמן שאנו מקרינים ישירות על עצמנו קרינת מסכים לפני השינה, שכן בנוסף להשפעה השלילית על העור, הקרינה מעכבת את שעת השינה שלנו, משפיעה על ייצור המלטונין בגוף – והתוצאה הסופית – מעט מדי שעות שינה, שינה לא איכותית, הפרעות בריכוז ועייפות מצטברת במהלך היום.
  • תזונה בריאה הכוללת נוגדי חמצון רבים ככל האפשר, כדוגמת פירות וירקות עשירים בוויטמין E, אבוקדו, קוקוס, אבטיח, דגנים מלאים, קטניות, אגוזים ועוד, ויטמין C המצוי בעיקר בפירות הדר, וכן סלניום המצוי בעיקר באגוזים, דגנים, ביצים, בשר ודגים ואבץ, המצוי בבשר אדום, בשר עוף, דגנים מלאים ואגוזים.

שגרת טיפוח המכילה מוצרים המנטרלים את השפעת הקרינה

חוקרי מעבדות ליראק פריז, בשיתוף רופאי העיניים המובילים בצרפת, הצליחו בשנים האחרונות לפתח סדרת מוצרים טיפולית לעיניים, המסייעת לנטרול השפעות הקרינה (פטנט רשום). כל המוצרים בסדרה הטיפולית (סדרת ה-Diopti) מועשרים בפפטידים פעילים, ומצליחים להפחית באופן משמעותי נפיחויות, בצקות וכהויות מסביב לעיניים, אשר נובעות בחלקן הגדול מן הקרינה המופקת מהמכשירים הסלולריים והדיגיטליים.

מן המחקרים עולה, כי בדומה לעישון ולזיהום האוויר, גם קרינה מזיקה ומשפיעה לרעה, היות והיא מעצימה את יצירתם של רדיקלים חופשיים האחראים לתהליכי חמצון מזיקים בגוף, ומומלץ להימנע משימוש בשעות מסכים רבות בשעות היום ובעיקר – בלילה.

 

Screen Shot 2019-02-14 at 13.23.03.jpg

לדף המוצר

DIOPTIFATIGUE CORRECTION RE-ENERGIZING GEL-CREAM

 קרם גל עיניים טיפולי - 82% הפחתה בסימני העייפות

 

קרם ג'ל עיניים מרענן ומרגיע עיניים עייפות בעל הפעולה המשולשת: טיפול בנפיחויות, כהויות (עיגולים שחורים) וקמטוטי הבעה באזור העפעפיים. מבוסס על טכניקת מזותרפיה. מועשר בפפטידים פעילים להגנה ולהבהרת אזור העיניים לתוצאות מיידיות כבר בתוך 7 ימים.


לדף המוצר

DIOPTICERNE DARK CIRCLE CORRECTION BRIGHTENING FLUID 
 קרם עיניים טיפולי להבהרת כהויות 94% הפחתה בעיגולים שחורים וכהויות

קרם עיניים טיפולי להפחתת כהויות (עיגולים שחורים) מסביב לעיניים, פרי פיתוח מדעי המבוסס על אופן פעולתה של החומצה ההיאלורונית בתחום הדרמו-קוסמטי. מועשר בפפטידים פעילים להבהרה ולטיפול בכהויות לתוצאות מיידיות כבר בתוך 7 ימים.Screen Shot 2019-02-14 at 13.27.01.jpg

לדף המוצר

 DIOPTIRIDE WRINKLE CORRECTION FILLING CREAM
קרם עיניים טיפולי למראה רענן -97% הפחתה בעומק הקמטים

 קרם עיניים אינטנסיבי לטיפול ולמילוי קמטי הבעה וקמטוטי יובש סביב העיניים. פרי פיתוח מדעי מבוסס על אופן השימוש בבוטוקס בתחום הדרמו-קוסמטי. מועשר בפפטידים פעילים להבהרה ולטיפול בכהויות לתוצאות מיידיות כבר בתוך 7 ימים.

Screen Shot 2019-02-14 at 13.28.13.jpg

לדף המוצר

DIOPTIPOCHE SMOOTHING GEL 
קרם גל עיניים להפחתת שקיות -78% הפחתה בנפיחות

קרם ג'ל עיניים אקטיבי לטיפול אינטנסיבי בשקיות סביב העיניים כתוצאה מבצקת, הצטברות שומן ועודפי עור. מבוסס על הידע הנצבר בתחום הפלסטיקה והדרמו-קוסמטיקה, מועשר בפפטידים פעילים להפחתת הגודש סביב העיניים בתוך שעה אחת בלבד, ולהבהרת קונטור העיניים בתוך 7 ימים.