אין אישה שלא חוששת מהופעתם של סימני מתיחה – הם יכולים להופיע בעקבות תנודות במשקל הגוף, היריון ולידה, שינויים הורמונליים ועוד תהפוכות שפוגשות את העור שלנו לאורך החיים ומשפיעות מאוד על המרקם והנראות שלו.

בעוד שרובם הגדול של המוצרים המוצעים בשוק לטיפול בסימני המתיחה הם חסרי תועלת ולא יסייעו בשיפור משמעותי, פיטולסטיל – מוצר הדגל האייקוני של מעבדות לוראק בפריז, עושה את הבלתי אפשרי והוא בעל יעילות קלינית מוכחת:

78% מהנשים דיווחו על מניעה של הופעת סימני מתיחה.

80% מהנשים דיווחו על שיפור משמעותי עד היעלמות מוחלטת של סימני המתיחה.

מה הם סימני מתיחה?

סימני מתיחה הם מעין "קרעים" ארוכים בעור, המופיעים באיזורים שונים בגוף – לרוב באיזור הבטן, הירכיים והחזה. הם מתרחשים במצבים בהם הגוף חווה גדילה מהירה והעור נמצא תחת מתיחה ממושכת, כמו למשל בקפיצות גדילה בגיל ההתבגרות, בהיריון (90% מהנשים יסבלו מהופעת סימני מתיחה בעת ההיריון), בעלייה פתאומית במשקל (יכולים להופיע גם בעת ירידה במשקל) וגם בעת נטילת תרופות מסוימות.

לסימני המתיחה אין השלכות בריאותיות, אך הם מסבים אי נוחות אסתטית.

סימני מתיחה במצבם הראשוני, המופיעים בעקבות עלייה במשקל או היריון, יופיעו בגוונים ורודים, סגולים וחומים – אותם המוצר מסוגל להעלים לחלוטין. סימני מתיחה ותיקים בגוון לבן נחשבים לצלקת ובלתי ניתנים לטיפול – איך הפיטולסטיל מצמצם וממזער אותם ב-68% ואף ממצק את העור.

חמישה עשורים של יעילות מוכחת

הפיטולסטיל הוא מוצר היסטורי שנוצר במעבדות ליראק ב-1975 כפטנט רשום, עם פורמולה שנבדקה ונבחנה לעומק בלא פחות מאשר 12 מחקרים קליניים, אשר הוכיחו את יעילותו.

הנה כל מה שאת צריכה לדעת עליו:

-פרומולה צמחית, מבוסס על 99% רכיבים טבעיים.

-בטוח לשימוש בזמן ההיריון (עד כדי כך שגם גניקולוגים ממליצים עליו).

-מאושר משרד הבריאות.

-יעיל גם למניעת הופעתם של סימני מתיחה במהלך ההיריון וגם לטשטוש והעלמת סימנים קיימים, לאחר הלידה או בעקבות תנודות במשקל.

-מכיל קומפלקס ALP משולב בצמח האלכמילה הידוע כצמח התומך בוויסות הורמונלי של גוף האישה ונתפס כצמח "המחיה את הנעורים"; צמח הקיסוס וצמח השבטבט המעודדים את חידוש סיבי הדרמיס.

-בזכות התרכובת המהפכנית שלו, הפיטולסטיל מחדש מחזק את מרקם העור והופך אותו לעמיד וחלק יותר, מה שמסייע במניעה של יצירת סימני מתיחה.

-ממצק ומותח עור רפוי, לטיפול מצוין לאחר לידה וירידה במשקל.