ניתן לקבל את המוצרים הנרכשים באתר בדרד הבאה

 

 • שילוח עד לבית תוך ארבעה עד שמונה ימי עסקים

  במהלך ביצוע ההזמנה ניתן לבחור באפשרות של קבלת המוצרים  בטמפרטורה מבוקרת ובתנאים המומלצים על ידי היצרן וזאת בתוך 4-8 ימי עסקים לאחר אישור ההזמנה על ידי החברה באמצעות משלוח לכתובת אותה ציין הלקוח בעת ההזמנה, ובלבד שאינה נכללת ברשימת היעדים מרוחקים בהם לא קיימת אפשרות שילוח ליום העסקים הבא או ביעדים להם לא קיימים שירותי שילוח כמו יעדים המצויים בשטחים שתחת שליטתה של הרשות הפלשטינאית (להלן: "היעדים המרוחקים"). ניתן למצוא את רשימת היעדים המרוחקים בלינק הבא: דף יישובים מרוחקים.

  עלות המשלוח (לכתובת אשר אינה ברשימת היעדים המרוחקים) לחבילה סטנדרטית בעלת נפח סטנדרטי (40*60*40) במשקל של עד 20 ק"ג היא 35 ₪ כולל מע"מ. משלוח חבילה במשקל העולה על 20 ק"ג תחייב את אישור החברה מראש ובכתב ויהיה כפוף לתשלום בהתאם למחירון החברה.

  משלוחים המיועדים להפצה ביעדים המרוחקים (ולמעט יעדים להם לא קיימים שירותי שילוח) יימסרו בתוך 8 ימי עסקים לאחר אישור ההזמנה על ידי החברה, וזאת בתוספת לעלות המשלוח. העלות המדויקת לשילוח ליעדים מרוחקים תפורט בעת ביצוע ההזמנה.

  המשלוח יגיע לכתובת אותה ציין הלקוח בעת ההזמנה בין השעות 08:00-18:00 לאחר אישור ההזמנה על ידי החברה (וזאת בתנאי שהכתובת אינה נכללת ברשימת הישובים היעדים המרוחקים), וזאת לאחר משלוח הודעת SMS ללקוח וללא תיאום נוסף מול הלקוח.

  שים לב שהזמנה שאושרה בימים א'-ה' לאחר השעה 17:00 תחשב כאילו אושרה ביום העסקים הבא. מובהר בזאת כי ימי ו' ושבת וכן ימי חול המועד, ערבי חג וחגים לא ייחשבו לצורך האמור כימי עסקים.

  החברה לא תהיה אחראית לכל נזק עקב איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה של החברה לרבות, שביתות, תאונות, פגעי מזג אויר, מצבי חירום ביטחוניים, פעולות איבה, טרור וכיוצ"ב.

  משלוחים המיועדים להפצה אל אתרים מורשים (תעשיות ביטחוניות, משרדי ממשלה וכדומה) ושתהליך מסירת המשלוח כרוך בנוהל מסירה / איסוף מיוחד יבוצעו בתיאום מראש ובתוספת תשלום.

  משלוחים שלא נמסרו ללקוח במועד כאמור בשל אי זמינות הלקוח במועד המסירה, יימסרו בהפצה חוזרת רק לאחר תיאום מול הלקוח. משלוחים יימסרו בהפצה חוזרת ע"י שליח או בנקודות איסוף הקרובות למקום מגוריו של הלקוח.  כל ניסיון מסירה נוסף (אשר יעשה בשל אי זמינות הלקוח במסגרת ההפצה החוזרת) יעשה בתוספת תשלום בלבד.