תכשיר הגנה לפנים SPF30 אנטיאייג'ינג SUNISSIME PROTECTIVE FLUID GLOBAL ANTI-AGING SPF 30.. Product #: LL10107A24023 based on 0 reviews Regular price: 179.00 ₪ 179.00 ₪

תכשיר הגנה לפנים SPF30 אנטיאייג'ינג

SUNISSIME PROTECTIVE FLUID GLOBAL ANTI-AGING SPF 30

תכשיר אנטיאייג'ינג המעניק הגנה מלאה לעור הפנים SPF 30 מפני קרניUVB /UVA המזיקות, ובכך מונע את נזקי השמש, לרבות כתמים ופיגמנטציה וקמטי עור. מכיל פרו טאורין לנטרול רדיקלים חופשיים ולהתחדשות העור, חומצה היאלורונית ופפטידים פעילים התורמים להענקת גוון עמוק לעור. המרקם האקטיבי של התכשיר מחליק את העור ומעניק לו לחות חיונית.

מקט: LL10107A24023
תכולה: 40 מ"ל
מחיר ל100 גרם / מ"ל: 447.50 ₪
מיוצר בצרפתFranch

179.00 ₪


לצקת כ-5-8 לחיצות מהתכשיר על אזור הפנים לפני החשיפה לשמש. מומלץ לחזור על הפעולה כל שעתיים, וכן לאחר שחייה או הזעה מוגברת.

לנער טוב לפני השימוש ולא להשאיר את השפופרת בשמש.

אין להשתמש בילדים מתחת לגיל 3. יש להימנע מחשיפה לשמש גם אם נעשה שימוש בתכשיר הגנה. על-מנת להגן היטב מפני קרינת השמש יש למרוח את התכשיר על העור לעיתים תכופות. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להימנע ממגע בעיניים. להרחיק מילדים. יש להימרח מריחה ראשונה לפני היציאה לשמש. מומלץ למרוח פעמיים ברציפות כדי ליצור שכבה נדיבה ואחידה של מקדם הגנה שתכסה את כל חלקי העור החשופים לשמש. יש להימרח כל שעתיים ומומלץ במקרים של הזעה כניסה למים ו/או ניגוב העור במגבת להימרח שוב. מומלץ להימנע מחשיפת תינוקות לשמש. לשימוש חיצוני בלבד, יש להפסיק את השימוש ברגע שמופיעים סימני גירוי, יש להימנע מאחסון במקום סגור עם טמפרטורה קיצונית, לדוגמא ברכב. עומד בתקינה החדשה 2014 של משרד הבריאות לגבי הגנה מUVA/UVB. לשימוש חיצוני בלבד.

יש להימנע ממגע באזור העיניים. לשימוש חיצוני בלבד. יש להימנע משהייה בשמש במידת האפשר.
אין ביקורות עבור מוצר זה.
כתוב ביקורת
גרועמצויין

להשלמת שגרת הטיפוח