קרם בסיס BB אנטיאייג'ינג והגנה לפנים +SPF50 SUNSSIME PROTECTIVE BB FLUID GLOBAL ANTI-AGING SPF50+.. Product #: LL10110A24023 based on 0 reviews Regular price: 179.00 ₪ 179.00 ₪

קרם בסיס BB אנטיאייג'ינג והגנה לפנים +SPF50

SUNSSIME PROTECTIVE BB FLUID GLOBAL ANTI-AGING SPF50+

קרם בסיס BB אנטיאייג'ינג המבוסס על טכנולוגיית GPET להגנה מלאה לעור הפנים מפני קרני UVB /UVA המזיקות +SPF50 הקרם מגן על עור הפנים ומסייע במניעת כתמים, פיגמנטציה והזדקנות מוקדמת של העור כתוצאה מנזקי השמש.
מכיל פרו טאורין לנטרול רדיקלים חופשיים ולהתחדשות העור, חומצה היאלורונית ופפטידים פעילים המחליקים את העור, מעניקים לו לחות חיונית וזוהר מיוחד, ובד בבד, תורמים  להענקת גוון עמוק וזהוב לעור.
מתאים לכל סוגי העור, ובעל ניחוח עדין של ברגמוט, יסמין ומי קוקוס עדינים.

מקט: LL10110A24023
תכולה: 40 מ"ל
מחיר ל100 גרם / מ"ל: 447.50 ₪
מיוצר בצרפתFranch

179.00 ₪

- +

למרוח את הקרם על הפנים ואזור המחשוף לפני החשיפה לשמש, בשילוב עם קרם לחות. לחזור על הפעולה כל שעתיים, וכן לאחר שחייה או הזעה מוגברת.

לנער טוב לפני השימוש ולא להשאיר את השפופרת בשמש.

למרוח את הקרם על הפנים ואזור המחשוף לפני החשיפה לשמש, בשילוב עם קרם לחות. לחזור על הפעולה כל שעתיים, וכן לאחר שחייה או הזעה מוגברת. לנער טוב לפני שימוש ולא להשאיר את השפרפרת בשמש.

אין להשתמש בילדים מתחת לגיל 3. יש להימנע מחשיפה לשמש גם אם נעשה שימוש בתכשיר הגנה. על-מנת להגן היטב מפני קרינת השמש יש למרוח את התכשיר על העור לעיתים תכופות. אין להשתמש במוצר אם ידועה רגישות לאחד מהמרכיבים. יש להשתמש בתמרוק רק למטרה שלשמה הוא נועד ובהתאם להוראות השימוש. אין לבלוע. יש להימנע ממגע בעיניים. להרחיק מילדים.

יש להימרח מריחה ראשונה לפני היציאה לשמש. מומלץ למרוח פעמיים ברציפות כדי ליצור שכבה נדיבה ואחידה של מקדם הגנה שתכסה את כל חלקי העור החשופים לשמש. יש להימרח כל שעתיים ומומלץ במקרים של הזעה כניסה למים ו/או ניגוב העור במגבת להימרח שוב. מומלץ להימנע מחשיפת תינוקות לשמש. לשימוש חיצוני בלבד, יש להפסיק את השימוש ברגע שמופיעים סימני גירוי, יש לערוך בדיקת רגישות על שטח עור קטן. יש להימנע מאחסון במקום סגור עם טמפרטורה קיצונית, לדוגמא ברכב. עומד בתקינה החדשה 2014 של משרד הבריאות לגבי הגנה מ UVA/UVB.

אין ביקורות עבור מוצר זה.
כתוב ביקורת
גרועמצויין